EN
SOSYAL DONATILAR
Güvenli sosyal alanlarda, mutlu bir yaşam için projelendirdik.

Plusera City Maltepe'nin sosyal alanları, aileniz ve sevdiklerinizle keyifle dolu, huzurlu zamanlar geçirmenizin yanı sıra, komşuluk ilişkilerinizi güçlendireceğiniz ortak alanlar sunmaktadır. Geniş peyzaj alanlarını sarmalayan su ve yürüyüş yolları, Plusera Cafe, dinlenme alanları, fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı ve sauna gibi bir çok alan yer almaktadır.

Plusera City ortak alanları, sosyal yaşantınızı doyasıya yaşamamıza imkan sağlıyor. Özellikle blokların üzerinde yer alan seyir terasları, sizleri muhteşem adalar manzarası eşliğinde sevdiklerinizle ve dostlarınızla keyifli zamanlar yaşamaya davet ediyor.
E5 karayoluna paralel konumda yer alan Plusera City’nin zemin katlarında yer alan ticari üniteler gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alışveriş dükkanları, kafe-restoran ve marketlerden oluşan küçük bir alışveriş merkezi şeklinde projelendirildi.
Avlu meydanda yer alan Plusera Cafe aileniz ve dostlarınızla keyifli sohbetler geliştirebileceğiniz benzersiz bir ortam sunuyor. Modern butik bir kafenin sağladığı tüm imkanları evinizin altına taşıyan Plusera Cafe sosyal yaşantınızın vazgeçilmezi olacak.
Plusera City ortak alanlarında yer alan basketbol sahası, kapalı fitness salonu, uzun yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, çardaklar ve dinlenme alanlarıyla birçok gündelik aktivitenizi site içerisinde yapabilme imkanına sahip olursunuz.
Plusera City Maltepe, tam donanımlı fitness salonuyla spor hayatınızı evinizin altına getiriyor. Gündelik spor ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bu salonda sağlıklı beslenme ihtiyacınız için bir de vitamin bar yer almaktadır.
Avluyu sarmalayan su yolunun yanıbaşında uzanan yürüyüş alanlarında atacağınız adımlar, vazgeçilmez spor aktiviteniz olmaya şimdiden aday. Cıvıl cıvıl kuş sesleri eşliğinde keyifli bir yürüyüşün ardından dinlenme alanlarında geçireceğiniz zamanlarınız unutulmaz akşam sefalarına dönüşecek.
Açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu yaz kış eğlenceli zamanlar yaşamanıza imkan sağlıyor. Tam donanımlı spor tesisinin yanı sıra su sporlarıyla sağlıklı bir yaşam Plusera City’de sizleri bekliyor.
Plusera City’de özel günlerinizde sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz çok amaçlı salonlar bulunuyor. Toplantı, etkinlik vb. organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz iki farklı salon mevcut.