EN
Bilgi Formu
444 9 127

 • Yeşil teraslar ile lebi derya manzara
  Plusera City Maltepe'nin geniş teraslı ferah daireleri ile Marmara Denizi ve Prens Adaları’nın eşsiz manzarasını yaşamınıza dahil edeceksiniz. Dilediğiniz şekilde özgürce dekor edebileceğiniz büyüklükteki teraslarınız içerisinde kendi küçük bitki bahçenizi yaratabileceğiniz farklı büyüklüklerde yeşil alanlar da mevcut.
  Mini bir doğa parkı
  Plusera City’nin 4 bloğunun ortasında yer alan, her metrekaresi titizlikle ve huzurlu bir yaşam için projelendirilmiş geniş avlusu mini bir doğa parkını andırıyor. Tüm avluyu çevreleyen su yolu, ağaçlar, yeşil alanlar, rengarenk çiçekler ve doğal bitkiler arasında sürdüreceğiniz masal gibi bir yaşam sizleri bekliyor.
  Az katlı, konforlu yaşam alanları
  Arazi sınırlarına konumlandırılmış dört bloktan oluşan Plusera City projemizde etkin bir iç avlu yaşantısı yaratılmak istenmiştir. Yeşil peyzaj, havuz ve kanallardan oluşan su peyzajı, amfi, spor ve çocuk oyun alanları, gezinti ve rekreasyon alanları iç avlu yaşamını güçlendirmektedir.
  Tüm Görseller
  Mutlu bir ailenin en önemli ihtiyacının güvenli ve konforlu yaşam alanları içerisinde sürdüreceği hayat olduğu bilinciyle projelendirilen Plusera City, sevdiklerinizle keyif ve mutluluk dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.
  Açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu yaz kış eğlenceli zamanlar yaşamanıza imkan sağlıyor. Tam donanımlı spor tesisinin yanı sıra su sporlarıyla sağlıklı bir yaşam Plusera City’de sizleri bekliyor.
  E5 karayoluna paralel konumda yer alan Plusera City’nin zemin katlarında yer alan ticari üniteler gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alışveriş dükkanları, kafe-restoran ve marketlerden oluşan küçük bir alışveriş merkezi şeklinde projelendirildi.
  Maksimum gün ışığı sağlamak için doğru konumlanmış 4 blok ve geniş iç avlu
  Blok yapılarında oluşturulan teraslamalarla iç avlunun maksimum güneş ışığı alması sağlanırken, adalar manzarasına hakim farklı konut tipolojileri oluşturulmuştur. Mimari ve iç mimari tasarım kararlarında kentsel ve doğal değerler gözetilerek, İstanbul kent dokusu içinde samimi bir yaşam alanı oluşturulmuştur.